خدمات ما

تامین منابع مالی

یکی از تصمیماتی که مدیران واحد اقتصادی به منظور حداکثر ساختن ثروت سهامدارن اتخاذ می نمایند، تصمیمات مربوط به تامین مالی می باشد. این نوع تصمیم گیری ها مربوط به ساختار سرمایه و همچنین تعیین و انتخاب بهترین شیوه تامین مالی و ترکیب آن می باشد. منابع مالی هر واحد اقتصادی از منابع داخلی و خارجی تشکیل شده، منابع داخلی شامل جریان های نقدی حاصل از عملیات، وجوه حاصل از فروش دارایی ها و منابع خارجی شامل استقراض از بازارهای مالی و انتشار سهام می باشد. تامین مالی توس سرمایه از طریق اعطای تسهیلات و مشارکت منابع مالی مورد نیاز بنگاه‌های اقتصادی را تأمین می کنند.

شرکت تامین مالی توس سرمایه با طرح فروش اقساطی خودرو با تحویل فوری این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید پس از خرید خودرو، هزینه‌ی خودروی مورد نظرتان را به صورت اقساط بلند مدت تا 48 ماه پرداخت کنید. این شرکت مفتخر است که تمامی خودروها به قیمت روز بازار به فروش می رسد و هیچگونه پیش فروش خودرو و یا فروش اقساطی خودرو با تحویل مدت دار در این مجموعه صورت نمی‌پذیرد. کافیست خودروی مورد نظرتان را انتخاب کرده و پس از پرداخت بخشی از قیمت خودرو به عنوان پیش پرداخت، مابقی هزینه را به صورت اقساط بلند مدت 12 تا 48 ماهه پرداخت نمایید.
این خدمت به شرح زیر می باشد:
1- انتخاب نوع خودرو به عهده متقاضیان می باشد.
2- حداقل 40 % مبلغ خودرو به صورت پیش پرداخت دریافت می‌شود.
3- مدت زمان بازپرداخت حداکثر 48 ماه می باشد.
4- نرخ سود تسهیلات 18  % سالانه می باشد.

فروش اقساطی خودرو

ارائه کارت های اعتباری

شرکت تامین مالی توس سرمایه در راستای ارائه خدمات رفاهی و افزایش قدرت خرید کارمندان و بازنشستگان لشکری، کشوری و بخش خصوصی در بخش‌های نظیر لوازم خانگی، پوشاک، مواد غذایی، محصولات IT، خدمات گردشگری، پزشکی و … با اقساط بلند مدت در قالب کارت‌های اعتباری و اپلیکیشن گراف در سراسر کشور داشته باشد. کارت اعتباری توس یک کارت اعتباری می‌باشد که سازمان و شرکت‌های طرف قرارداد شرکت تامین مالی توس سرمایه می‌توانند از فروشگاه‌های تامین مالی به صورت اقساطی خرید کنند. مزایای کارت‌های اعتباری به شرح زیر می باشد:

اقساط بلند مدت از 12 تا 48 ماه

تسهیلات ارزان قیمت در قالب خرید، نرخ بین 0-18 %

وجود کارت اعتباری و اپلیکیشن جهت افزایش راحتی در استفاده و صرفه جویی در زمان

محاسبه اقساط بعد از انجام فرایند خرید

تنوع در کالاها  وخدمات ‌